Explore, search and find

    Je kunt ons altijd een vraag stellen! Neem gerust contact met ons op. Bekijk ook onze veelgestelde vragen van andere bruiden voor extra tips & info!

    Trouwjurken overzicht

    Libelle Bridal Omi

    €2000 – €2500
    Omi van Libelle is een A-lijn trouwjurk in blush met kant, tule, beading en 3D bloemen. De strapless sweetheart halslijn met corset en basque waist vormen samen een zacht, vrouwelijk silhouet. De tule rok valt licht en luchtig om je heen en loopt uit in een sleep met kanten en bloemendetails.
    Lees verder
    Stijl Romantisch
    Kleur Blush
    Silhouet A-lijn
    Materiaal Tule
    Hals Sweetheart
    A-lijn

    De A-lijn trouwjurk lijkt op een letter ‘A’ en is een van de meest geliefde silhouetten onder bruiden. Dit silhouet benadrukt de taille, valt soepel over de heupen en brengt brede schouders in balans. De A-lijn is beschikbaar in meerdere varianten; van een wijd uitlopende tot een lichte A-lijn.

    Brides also love

    Ervaringen van weddings bruiden

    Onze bruiden waarderen de persoonlijke aandacht het deskundige advies van onze stylisten. Lees meer verhalen van tevreden bruiden en laat je inspireren!