Explore, search and find

    Je kunt ons altijd een vraag stellen! Neem gerust contact met ons op. Bekijk ook onze veelgestelde vragen van andere bruiden voor extra tips & info!

    Trouwjurken overzicht

    Stella York SY8273

    €2000 – €2500
    De jurk SY8273 van Stella York is een prinsessenjurk van soepel satijn met een halter nek en een elegante keyhole in de rug. De basque waist omlijnt zacht de taille, de knoopjes lopen door tot over de sleep en de rok valt vloeiend uit. De jurk heeft subtiele steekzakken.
    Lees verder
    Stijl Prinsessen
    Kleur Ivoor
    Silhouet Prinses
    Hals Hoge neklijn
    Prinses

    Het lijfje van een baljurk silhouet is aansluitend en de rok is wijd uitlopend, dit zorgt ervoor dat je taille smaller oogt. De rok kan dramatische ruches hebben of glad naar beneden vallen. Deze jurk is een echte eyecatcher en creëert de ultieme prinsessen look.

    Brides also love

    Ervaringen van weddings bruiden

    Onze bruiden waarderen de persoonlijke aandacht het deskundige advies van onze stylisten. Lees meer verhalen van tevreden bruiden en laat je inspireren!