Explore, search and find

    Je kunt ons altijd een vraag stellen! Neem gerust contact met ons op. Bekijk ook onze veelgestelde vragen van andere bruiden voor extra tips & info!

    Trouwjurken overzicht

    Ronald Joyce 63038 Heloise

    €1750 – €2000
    Heloise is een prachtige en moderne trouwjurk van Ronald Joyce. De corsettop en basque waist doen wonderen voor je figuur, onwijs flatterend voor elk lichaamstype. Deze jurk is gemaakt van hoogwaardig crêpe en heeft een sweetheart halslijn en een v-rug. Het fit&flare model brengt mooi jouw curves naar voren voor een vrouwelijke look. De jurk is sexy, maar ook erg classy en elegant door de less is more stijl.
    Lees verder
    Stijl Eenvoudig
    Kleur Ivoor
    Silhouet Fit & Flare
    Materiaal Crêpe
    Hals Sweetheart
    Fit & Flare

    Het fit & flare silhouet (ook wel trompet genoemd) heeft een strak lijfje en valt aansluitend over de billen, om vervolgens nét boven de knie wijd uit te lopen. Deze stijl accentueert de heupen en billen voor een sexy, vrouwelijke look. Het is ook een uitstekende keuze voor een kleinere bruid, omdat het de lengte verlengt en het figuur mooi in balans brengt.

    Brides also love

    Ervaringen van weddings bruiden

    Onze bruiden waarderen de persoonlijke aandacht het deskundige advies van onze stylisten. Lees meer verhalen van tevreden bruiden en laat je inspireren!